GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 11755382
nr 1175 5382
Matservisdelar
Rörstrand, Japan, ca 40 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 april 2018
kl 19:55:47
14/4 10:58:13
700 kr
16/4 11:59:44
Rörstrand